Kawiarnia - Spółdzielnia Socjalna - Przystanek Kozienice, Przystanek PIZZA

Telefon: 882 126 601
ADRES: Kozienice, ul. Warszawska 4/7
Przejdź do treści
Kawiarnia "Kulturalna"
Witamy na nowej stronie naszej kawiarni, której zdecydowaliśmy się nadać nazwę KAWIARNIA KULTURALNA - nie tylko dlatego, że mieści się ona w kozienickim Centrum-Kulturalno-Artystycznym (Kozienice, ul. Warszawska 29)
ale także dlatego, że - jak może Państwo pamiętacie - naszą domeną jest dostarczanie nie tylko strawy dla ciała i wrażeń dla podniebienia, ale także strawy duchowej.
Można u nas także miło spędzić czas przeglądając książki z naszej wyp ożyczalni, zarówno dla dzieci jak i dorosłych, które także można wypożyczyć do domu. W swojej skromnej biblioteczce posiadamy książki o różnej tematyce, zarówno przygodowe, romanse, kryminały jak i też religijne, duchowe - zapraszamy do czytania zwolenników dobrej lektury.
Na pewno znajdą kontynuację cieszące się w zeszłym roku dużą popularnością spotkania z ciekawymi ludźmi pod hasłem “Lubię  poniedziałki”, będą też nowe projekty, koncerty, warsztaty i wieczorki taneczne. To wszystko wkrótce, a tymczasem zaraszamy na doskonała kawę, pyszne, naturalne lody, słodkie ciasta i tarty, smakowite kanapki i przekąski i wiele innych atrakcji, które będziemy Państwu przedstawiać w postach na naszym fanpage na facebooku: Kawiarnia Kulturalna
Zapraszmy także na stronę internetową Kawiarni, gdzie można zapoznać się też z bieżącymi wydarzeniami jak i zajrzeć do materiałów archiwalnych.
Zapraszamy koniecznie
Wróć do spisu treści